Matrix field (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Value
af: Waarde

en: None
af: Geen

en: Required
af: Verplig

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Configuration
af: Konfigurasie
