Matrix field (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Value
ca: Valor

en: None
ca: Cap

en: Required
ca: Necessari

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Fields
ca: Camps

en: Average
ca: Mitjana

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Maximum
ca: Màxim

en: Configuration
ca: Configuració

en: Rows
ca: Files

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Calculation
ca: Càlcul

en: Minimum
ca: Mínim

en: Columns
ca: Columnes

en: Column
ca: Columna

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Row
ca: Fila

en: Sum
ca: Suma

en: exposed
ca: exposat

en: -none-
ca: -cap-
