Matrix field (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Value
eu: Balioa

en: None
eu: Bat ere ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Number of rows
eu: Errenkada kopurua

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Column
eu: Zutabe

en: exposed
eu: agerian jarri
