Matrix field (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Update
mg: Ovana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
