Matrix field (7.x-2.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Average
ml: ശരാശരി

en: Maximum
ml: ഏറ്റവും കൂടിയ

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ
