Matrix field (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး
