Matrix field (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: None
nn: Ingen

en: Required
nn: Påkrevd

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Rows
nn: Rader

en: Select list
nn: Listevalg
