Matrix field (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Value
sk: Hodnota

en: None
sk: Žiadne

en: Required
sk: Povinné

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Custom
sk: Vlastná

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Average
sk: Priemer

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Rows
sk: Riadky

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Column
sk: Stĺpec

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Row
sk: Riadok

en: exposed
sk: odkrytý
