Matrix field (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: Required
sq: Kërkohet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi
