Matrix field (7.x-2.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
