Matrix field (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Value
eo: Valoro

en: None
eo: Neniu

en: Required
eo: Bezonata

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Custom
eo: Propra

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Average
eo: Meznombro

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Minimum
eo: Minimumo
