Matrix field (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Value
et: Väärtus

en: None
et: Puudub

en: Required
et: Kohustuslik

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Custom
et: Kohandatud

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Average
et: Keskmine

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Configuration
et: Seadistus

en: Rows
et: Ridu

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Minimum
et: Miinimum

en: Columns
et: Veerud

en: Column
et: Tulp

en: Row
et: Rida

en: Sum
et: Summa

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Allowed values function
et: Lubatud väärtuste funktsioon
