Matrix field (7.x-2.2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Title
no: Yvirskrift

en: Value
no: Virði

en: Required
no: Kravd

en: Default
no: Standard

en: Update
no: Dagfør

en: Custom
no: Sergjørt
