Matrix field (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Value
is: Gildi

en: None
is: Engin

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Fields
is: Svæði

en: Average
is: Meðaltal

en: Rows
is: Raðir

en: Column
is: Dálkur
