Matrix field (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Value
ur: قیمت

en: Default
ur: طے شدہ

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Minimum
ur: کم از کم
