Matrix field (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Value
be: Значэнне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Required
be: Абавязкова

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Field type
be: Тып поля

en: Fields
be: Палі

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Maximum
be: Максімум

en: Configuration
be: Налады

en: Rows
be: Радкі

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Minimum
be: Мінімум
