Matrix field (7.x-2.3) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Value
bs: Vrijednost

en: None
bs: Nijedan

en: Required
bs: Obavezno

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Field type
bs: Tip polja

en: Fields
bs: Polja

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Rows
bs: Redova

en: Allowed values list
bs: Lista dozvoljenih vrijednosti

en: Select list
bs: Select lista

en: Column
bs: Kolona

en: exposed
bs: izložen
