Matrix field (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Value
cs: Hodnota

en: None
cs: Žádné

en: Required
cs: Povinné

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Custom
cs: Vlastní

en: Field type
cs: Typ pole

en: Fields
cs: Pole

en: Average
cs: Průměr

en: Number of rows
cs: Počet řádků

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Rows
cs: Řádky

en: Allowed values list
cs: Seznam povolených hodnot

en: Select list
cs: Seznam

en: Columns
cs: Sloupce

en: Column
cs: Sloupec

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Row
cs: Řádek

en: exposed
cs: vystavený

en: Change settings
cs: Změnit nastavení
