Matrix field (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Value
fi: Arvo

en: None
fi: Ei mitään

en: Required
fi: Pakollinen

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Custom
fi: Oma

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Fields
fi: Kentät

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Number of rows
fi: Rivien määrä

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Maximum
fi: Suurin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Rows
fi: Rivejä

en: Allowed values list
fi: Lista sallituista arvoista

en: Select list
fi: Valintalista

en: Minimum
fi: Pienin

en: Columns
fi: Palstat

en: Column
fi: Palsta

en: Radio buttons
fi: Radionapit

en: Row
fi: Rivi

en: Sum
fi: Summa

en: exposed
fi: näytetty

en: Change settings
fi: Muuta asetuksia

en: Allowed values function
fi: Sallittujen arvojen funktio
