Matrix field (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Value
kk: Мән

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Required
kk: Қажетті

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер
