Matrix field (7.x-2.3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು
