Matrix field (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Value
lv: Vērtība

en: None
lv: Nav

en: Required
lv: Obligāts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Fields
lv: Lauki

en: Average
lv: Vidējais

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Rows
lv: Rindas

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Minimum
lv: Minimums

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Column
lv: Kolonna

en: Row
lv: Rinda

en: Sum
lv: Summa

en: exposed
lv: eksponēts

en: Change settings
lv: Mainīt uzstādījumus
