Matrix field (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Value
sr: Вредност

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Field type
sr: Tип поља

en: Maximum
sr: Максимално

en: Rows
sr: Редови

en: Minimum
sr: Минимално
