Matrix field (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: None
ug: يوق

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Row
ug: قۇر
