Matrix field (7.x-2.4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Value
fil: Halaga

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
