Matrix field (7.x-2.4) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Value
km: តម្លៃ

en: None
km: គ្មាន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Allowed values list
km: បាន​អនុញ្ញាត​បញ្ជីតម្លៃ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Minimum
km: អប្បបរមា
