Matrix field (7.x-2.4) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Value
lt: Reikšmė

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Custom
lt: Savitas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Average
lt: Vidutinis

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Column
lt: Stulpelis

en: Radio buttons
lt: Akutė
