Matrix field (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Value
az: Qiymət

en: None
az: Yoxdur

en: Required
az: Tələb olunur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Average
az: Orta

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Maximum
az: Maksimum

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Rows
az: Sıralar

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Columns
az: Sütunlar

en: Column
az: Sütun

en: Row
az: Sıra

en: Sum
az: Cəm

en: exposed
az: məruz
