Max age (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: None
da: Ingen

en: Custom
da: Tilpasset

en: Seconds
da: Sekunder

en: Never cache
da: Cache aldrig

en: Page cache maximum age
da: Maksimal alder på side-cache

en: Max age
da: Maksimal alder

en: Custom time values must be numeric.
da: Brugerdefinerede tidsangivelser skal være numeriske.
