Max age (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: Custom
et: Kohandatud

en: Seconds
et: Sekundid

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda

en: Page cache maximum age
et: Lehe vahemälu maksimum eluiga

en: Max age
et: Maksimaalne vanus

en: Custom time values must be numeric.
et: Kohandatud ajaväärtused peavad olema numbrilised.
