Max age (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Custom
fi: Oma

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Never cache
fi: Älä käytä välimuistia

en: Page cache maximum age
fi: Sivuvälimuistin enimmäisikä

en: Max age
fi: Maksimi-ikä

en: Custom time values must be numeric.
fi: Kustomoitujen aika-arvojen on oltava numeerisia.
