Max age (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Seconds
fr: Secondes

en: Never cache
fr: Ne jamais mettre en cache

en: Page cache maximum age
fr: Âge maximum du cache de page

en: Max age
fr: Age maximum

en: Custom time values must be numeric.
fr: Les valeurs horaires personnalisées doivent être numériques.
