Max age (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Custom
hu: Egyéni

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Never cache
hu: Soha nincs gyorsítótárazás

en: Page cache maximum age
hu: Oldalgyorsítótár élettartama

en: Max age
hu: Felső korhatár

en: Custom time values must be numeric.
hu: Az egyéni időértékeknek számszerűeknek kell lenniük.
