Max age (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Custom
it: Personalizzato

en: Seconds
it: Secondi

en: Never cache
it: Non usare mai la cache

en: Page cache maximum age
it: Massima durata cache pagine

en: Max age
it: Età massima

en: Custom time values must be numeric.
it: I valori di tempo personalizzati devono essere numerici.
