Max age (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Seconds
nl: Seconden

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Page cache maximum age
nl: Maximale leeftijd pagina-cache

en: Max age
nl: Maximum leeftijd

en: Custom time values must be numeric.
nl: Aangepaste tijdwaardes moeten numeriek zijn.
