Max age (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Custom
ro: Personalizat

en: Seconds
ro: Secunde

en: Never cache
ro: Nu salva niciodată temporar

en: Page cache maximum age
ro: Vechime maximă pentru cache-ul paginii

en: Max age
ro: Vârstă maximă

en: Custom time values must be numeric.
ro: Valorile de timp personalizate trebuie să fie numerice.
