Max age (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Custom
sv: Anpassad

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Never cache
sv: Lagra aldrig i cache

en: Page cache maximum age
sv: Äldsta ålder på sidchache

en: Max age
sv: Äldsta ålder

en: Custom time values must be numeric.
sv: Anpassade tidsvärden måste vara numeriska.
