Max age (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Custom
tr: Özel

en: Seconds
tr: Saniye

en: Never cache
tr: Hiçbir zaman önbelleğe alma

en: Page cache maximum age
tr: En uzun sayfa ön belleği süresi

en: Max age
tr: Yaş üst sınırı

en: Custom time values must be numeric.
tr: Özel zaman değerleri sayısal olmalıdır.
