Max age (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: None
uk: Немає

en: Custom
uk: Власний

en: Seconds
uk: Секунди

en: Never cache
uk: Ніколи не кешувати

en: Page cache maximum age
uk: Максимальний вік кешу сторінок

en: Max age
uk: Максимальний вік

en: Max Age
uk: Макс.вік

en: Custom time values must be numeric.
uk: Власні значення часу мають бути числовими.
