Max age (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Seconds
ca: Segons

en: Never cache
ca: No desis mai

en: Page cache maximum age
ca: Temps màxim de la memòria cau per la pàgina.

en: Custom time values must be numeric.
ca: Els valors personalitzats d'hora han de ser numèrics.
