Max age (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Custom
cs: Vlastní

en: Seconds
cs: Sekund

en: Never cache
cs: Nepoužívat cache

en: Page cache maximum age
cs: Maximální stáří cache stránky

en: Max age
cs: Max stáří

en: Custom time values must be numeric.
cs: Vlastní hodnota času musí být číslo.
