Max age (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Custom
ja: カスタム

en: Seconds
ja: 秒

en: Never cache
ja: キャッシュしない

en: Page cache maximum age
ja: ページキャッシュの有効期限

en: Max age
ja: 有効期間

en: Custom time values must be numeric.
ja: カスタムの時間の値は数値でなくてはなりません。
