Max age (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: None
pl: Brak

en: Custom
pl: Własne

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Never cache
pl: Nigdy nie umieszczaj w pamięci podręcznej

en: Page cache maximum age
pl: Maksymalny okres ważności strony w pamięci podręcznej

en: Max age
pl: Maksymalny wiek

en: Max Age
pl: Maksymalny wiek

en: Custom time values must be numeric.
pl: Własne wartości czasu muszą być numeryczne.
