Maxlength (7.x-3.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: Maxlength
ru: Максимальная длина

en: Count down message
ru: Сообщение об отсчёте

en: The maximum length of the field in characters.
ru: Максимальная длина поля в символах.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ru: !name не может быть более %max знаков, сейчас его длина %length знаков.

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
ru: Содержание ограничено до @limit символов, осталось: <strong>@remaining</strong>
