MAYO (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: Blue
gu: વાદળી
