MAYO (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Submitted by !username on !datetime.
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime

en: Footer first column
mg: Tsanganana voalohany ao amin'ny tongo-pejy

en: Footer second column
mg: Tsanganana faharoa ao amin'ny tongo-pejy

en: Footer third column
mg: Tsanganana fahatelo ao amin'ny tongo-pejy

en: Footer fourth column
mg: Tsanganana fahaefatra ao amin'ny tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
