MAYO (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Text color
sk: Farba textu

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Font settings
sk: Nastavenia písma

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Submitted by !username on !datetime.
sk: Od používateľa !username dňa !datetime.

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan
