MAYO (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Font settings
fi: Fonttiasetukset

en: Teal
fi: Sinivihreä

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Style settings
fi: Tyylin asetukset

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Footer first column
fi: Alatunnisteen ensimmäinen palkki

en: Footer second column
fi: Alatunnisteen toinen palkki

en: Footer third column
fi: Alatunnisteen kolmas palkki

en: Footer fourth column
fi: Alatunnisteen neljäs palkki

en: Layout style
fi: Ulkoasun tyyli

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Center left
fi: Keskitä vasemmalle

en: Center right
fi: Keskitä oikealle
