MAYO (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་
