MAYO (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Sidebar background
de: Randspalte-Hintergrund

en: Sidebar borders
de: Randspalte-Ränder

en: Footer background
de: Fuesszyle-Hintergrund

en: Title and slogan
de: Titel und Motto
